Hakkımızda

Utes,
Farklı disiplinlerden gelen kurucular tarafından, tasarım ve işletme alanlarında kazanılan tecrübeleri bir araya getirerek 2007 yılında Ankara’da kuruldu.
Utes, kısa zamanda farklılığını her yönüyle ortaya koymuştur.
Hizmet kalitesini üst düzeyde tutan şirketimiz, deneyimli endüstriyel ve grafik tasarım, mühendislik ve uzman imalat-montaj ekiplerimiz ile amacınıza ve bütçenize en uygun çözümleri üretir.
Perakende satış noktaları , açık hava ve akaryakıt dağıtım istasyonları, bankalar üzerine uzmanlaşmış olan tasarım ve imalat ekiplerimiz, aynı zamanda iç mekan görsel iletişim ürünleri, iç mimari, mobilya tasarımı, imalatı, montaj ve satış sonrası servis hizmetlerini de sağlar.
Müşterilerimize anahtar teslim hizmet almanın tüm avantajlarını sunmaktayız.
Bilgisayar destekli tasarım ve üretim yöntemleri (CAD-CAM) kullanılarak hazırlanan projeleriniz Türkiye’nin her noktasında ve yurt dışında aynı standartlarda uygulanmaktadır.
Hedefimiz, Fark gözetmeksizin her projemizde yaratıcı çözümler üretmek, imalat ve satış sonrası hizmet kalitesini sürekli en üst seviyede tutarak, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamalarınızda vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktır